Forumi: Tema shoqėrore

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. ėshtė si tė thuash prezantimi i parė i forumit dhe ketu gjenden temat me tė klikuara ose mė tė rejat.

  Moderatorėt:

  1. Reaa

  Aksion:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,428
  • Postime: 10,679
 2. Probleme sociale tė shoqėrisė, diskutime mbi fenomene tė tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė rendit tė ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė pėr t'u diskutuar.

  Moderatorėt:

  1. Reaa

  Aksion:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,540
  • Postime: 51,731
 3. C'do gjė mbi shkollėn, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.

  Moderatorėt:

  1. Reaa

  Aksion:

  Forum Statistics:

  • Tema: 280
  • Postime: 2,910
  1. Forumi ku mund tė diskutoni rreth botės studentore, aktualitetit, bursat, shkollat private, literaturat etj.

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 67
   • Postime: 429
 4. Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

  Moderatorėt:

  1. Reaa,
  2. dangerous

  Aksion:

  Forum Statistics:

  • Tema: 874
  • Postime: 22,665
  1. Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

   Moderatorėt:

   1. Reaa,
   2. dangerous

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 17
   • Postime: 211
 5. Mėnyra jetesės - sesi mund ta bejme atė sa mė tė qetė, recetat e dashurisė dhe kreativitetit njerėzor. Kėshillat qė mund tė na ndihmojnė nė jetėn tonė tė pėrditshme, nė cdo aspekt tė saj, nė familje, dashuri, miqėsi etj.

  Moderatorėt:

  1. Reaa

  Aksion:

  Forum Statistics:

  • Tema: 806
  • Postime: 6,604
 6. Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

  Moderatorėt:

  1. Reaa

  Aksion:

  Forum Statistics:

  • Tema: 3,131
  • Postime: 38,386
 7. Nuk lejohet pjesėmarrja nėn moshėn 18 vjec!

  Moderatorėt:

  1. Reaa

  Aksion:

  Forum Statistics:

  • Tema: 1,212
  • Postime: 18,829

  Postimi i Fundit:

  Private
  1. Gjėrat mė tė cuditshme qė kanė lidhje me botėn seksuale.

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 280
   • Postime: 3,498

   Postimi i Fundit:

   Private
  2. Kėshillat pėr tė pėrmirėsuar jetėn seksuale, parandalimi sėmundjeve me transmetim si dhe ide tė ndryshme pėr pėrmisimin e jetės seksuale

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 263
   • Postime: 2,041

   Postimi i Fundit:

   Private

Forum Information and Options

Moderators of this Forum