Forumi: Tė njihemi me njėri-tjetrin

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Prezantimi dhe njohja e anėtarėve midis tyre.

  Aksion:

  Forum Statistics:

  • Tema: 930
  • Postime: 20,060
 2. Nėnforumi ku do tė zbuloni perlat dhe bukuritė e fshehura tė Shqipėrisė. Vendet mė tė bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipėrisė.

  Aksion:

  Forum Statistics:

  • Tema: 431
  • Postime: 2,433
 3. Pėrshėndetjet dhe urimet tuaja tė zemrės pėr anėtarėt e forumit.

  Aksion:

  Forum Statistics:

  • Tema: 393
  • Postime: 10,845
 4. Ideja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė, malit tė zi dhe camėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.

  Aksion:

  Forum Statistics:

  • Tema: 80
  • Postime: 11,156
 5. Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.

  Aksion:

  Forum Statistics:

  • Tema: 91
  • Postime: 1,916
 6. Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshme

  Moderatorėt:

  1. Legally_Sweet

  Aksion:

  Forum Statistics:

  • Tema: 400
  • Postime: 7,813
  1. Konkursi i fotografise Fotomania 2014.Eshte i hapur per te gjithe anetaret me foto te shkrepura nga dora juaj.Mirepresim fotot tuaja,per me shume lexoni informacionet...

   Moderatorėt:

   1. Legally_Sweet

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 18
   • Postime: 179
  2. Konkursi i Forumit Virtual i cili vlerson talentin e anėtarėve nė artin e fotografisė. Secili ėshtė i mirėpritur tė marri pjesė.

   Moderatorėt:

   1. Legally_Sweet

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 29
   • Postime: 284
  3. Konkursi fotografik FOTOMANIA 2012

   Moderatorėt:

   1. Legally_Sweet

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 27
   • Postime: 199