Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 20

Forum: Rrefime ndjenjash

Aty,ku historit e perjetuara marrin jete perseri ,neper rrefime dhe kujtime!

 1. Xhelozia

  Started by Abis‎, 15-06-2017
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 93
  16-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. E fejuara "police"

  Started by Abis‎, 29-05-2017
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 221
  30-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 404
  25-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. E vrava pėr sė gjalli tė fejuarin tim

  Started by Danay‎, 19-01-2017
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 811
  19-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. O Zot mė fal!

  Started by Soulmind‎, 11-08-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 263
  15-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Historia e lezbikes nga Tirana

  Started by Danay‎, 20-05-2016
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 490
  05-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 214
  29-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 32
  • Shikime: 1,216
  08-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 731
  13-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 61
  • Shikime: 2,873
  05-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Ja pse bėra seks me profesorin

  Started by NeVertiti‎, 01-03-2016
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 40
  • Shikime: 2,967
  03-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Ende je pikė e dobėt pėr mua…

  Started by NeVertiti‎, 01-03-2016
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 426
  02-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. U dashurova me kusheriren

  Started by NeVertiti‎, 01-03-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 586
  02-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •