Faqja 1 nga 4 1 2 3 4 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 100 prej 308

Forumi: Ditėlindjet e anėtarėve

 1. Smile Temė Ngjitėse Ngjitėse: Urime Forumi Virtual!

  Started by bledikorcari‎, 17-12-08
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 4,344
  18-12-08 Shko tek postimi i fundit
 1. Fat, mbaresi e lumturi Nicktjeter!

  Started by kitrra 123‎, 24 minuta mė parė
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6
  24 minuta mė parė Shko tek postimi i fundit
 2. Happy Birthday Legally_Sweet :)

  Started by Abis‎, 1 javė mė parė
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 193
  3 ditė mė parė Shko tek postimi i fundit
 3. Gezuar ditelindjen Vvetoni!!!

  Started by Reaa‎, 16-12-16
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 187
  3 Javė mė parė Shko tek postimi i fundit
 4. Gezuar Ditelindjen Monique...

  Started by Darius‎, 05-12-16
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 387
  07-12-16 Shko tek postimi i fundit
 5. Princesha dhe 100 vite te lumtura!

  Started by Abis‎, 06-10-16
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 281
  09-10-16 Shko tek postimi i fundit
 6. Buon compleanno Jana :)

  Started by Abis‎, 28-09-16
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 348
  29-09-16 Shko tek postimi i fundit
 7. Urime Zhigo

  Started by Didi‎, 27-09-16
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 184
  28-09-16 Shko tek postimi i fundit
 8. Dikush sot u plak me shume.

  Started by Nicktjeter‎, 23-09-16
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 269
  24-09-16 Shko tek postimi i fundit
 9. shume urime per mua

  Started by sensuu‎, 06-09-16
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 460
  07-09-16 Shko tek postimi i fundit
 10. Dhe 100 Ultraviolet!

  Started by NeVertiti‎, 16-08-16
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 527
  17-08-16 Shko tek postimi i fundit
 11. Gezuar ditelindjen Jetmira

  Started by Abis‎, 12-07-16
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 1,210
  02-08-16 Shko tek postimi i fundit
 12. Passion gezuar ditelindjen!

  Started by jana80‎, 22-06-16
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 720
  24-06-16 Shko tek postimi i fundit
 13. Marla dhe 100!

  Started by NeVertiti‎, 21-06-16
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 792
  22-06-16 Shko tek postimi i fundit
 14. Wxp dhe 100 vite te lumtura!

  Started by NeVertiti‎, 11-06-16
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 522
  12-06-16 Shko tek postimi i fundit
 15. Dhe 100 Jonio!

  Started by NeVertiti‎, 21-04-16
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 903
  22-04-16 Shko tek postimi i fundit
 16. U rritsh Call..

  Started by Arfenilla‎, 01-04-16
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 1,292
  02-04-16 Shko tek postimi i fundit
 17. Legally_Swety edhe 100..Bukuroshe...:)

  Started by ReNdEx‎, 07-01-16
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 1,865
  07-01-16 Shko tek postimi i fundit
 18. Talking Datelindja e Klau-t

  Started by Malsi‎, 24-12-15
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 1,909
  07-01-16 Shko tek postimi i fundit
 19. LM edhe 100!!!

  Started by Marla‎, 19-11-15
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 1,040
  07-01-16 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 749
  07-12-15 Shko tek postimi i fundit
 20. Urime ditelindjen Kitrra..!!

  Started by NeVertiti‎, 23-09-15
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,634
  19-11-15 Shko tek postimi i fundit
 21. Princesha dhe 100 vite te lumtura..:))

  Started by NeVertiti‎, 06-10-15
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,165
  07-10-15 Shko tek postimi i fundit
 22. Dhe 100 Lolly ..!! (D_M)

  Started by NeVertiti‎, 16-08-15
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,563
  18-08-15 Shko tek postimi i fundit
 23. Gezuar ditlindjen Teta Love .. :D

  Started by ReNdEx‎, 29-07-15
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,778
  03-08-15 Shko tek postimi i fundit
 24. Urime ditelindjen ReNdEx !

  Started by Aver‎, 27-07-15
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 3,117
  29-07-15 Shko tek postimi i fundit
 25. Wxp dhe 100 vite te lumtura..!!

  Started by NeVertiti‎, 11-06-15
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,559
  14-06-15 Shko tek postimi i fundit
 26. Gezuar ditelindjen Bella jone e kendshme !

  Started by Hartini‎, 21-04-15
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 2,047
  28-04-15 Shko tek postimi i fundit
 27. Gezuar ditelindjen Jonio!

  Started by Aver‎, 21-04-15
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 1,291
  22-04-15 Shko tek postimi i fundit
 28. Call dhe 100 vite te lumtura..

  Started by NeVertiti‎, 01-04-15
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 3,182
  08-04-15 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,735
  21-01-15 Shko tek postimi i fundit
 29. Legally_Sweet edhe 100 vjeēe

  Started by cent‎, 07-01-15
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,897
  08-01-15 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,118
  27-12-14 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,060
  17-12-14 Shko tek postimi i fundit
 30. Gezuar Monique!

  Started by Marla‎, 05-12-14
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 4,032
  07-12-14 Shko tek postimi i fundit
 31. Urime per ditelindje

  Started by Jetmira‎, 20-11-14
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 68,272
  20-11-14 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 835
  18-09-14 Shko tek postimi i fundit
 32. Legally_Sweet edhe 100 vjeēe

  Started by MasteR‎, 09-06-14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 549
  09-06-14 Shko tek postimi i fundit
 33. Gezuar ditlindjen Nona

  Started by Elushe‎, 27-05-14
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 945
  27-05-14 Shko tek postimi i fundit
 34. Edhe shum tjera L0v3rM4n

  Started by kitrra 123‎, 10-05-14
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 856
  10-05-14 Shko tek postimi i fundit
 35. Gezuar ditelindjen!

  Started by kitrra 123‎, 20-04-14
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 4,063
  23-04-14 Shko tek postimi i fundit
 36. Ashtu ndodhi dicka !!!

  Started by LoSsT‎, 10-04-14
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,349
  14-04-14 Shko tek postimi i fundit
 37. Edhe 101 prille tė tjera Call !!

  Started by Love‎, 01-04-14
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 2,064
  11-04-14 Shko tek postimi i fundit
 38. Edhe shum tjera Didi.......!

  Started by Arfenilla‎, 12-03-14
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,693
  13-03-14 Shko tek postimi i fundit
 39. Edhe shum tjera diku diku

  Started by Arfenilla‎, 03-02-14
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,099
  07-02-14 Shko tek postimi i fundit
 40. Happy Birthday Aren.

  Started by Call‎, 30-01-14
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 798
  31-01-14 Shko tek postimi i fundit
 41. URIME ditelindjen Elushe!

  Started by kitrra 123‎, 18-01-14
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 9,253
  23-01-14 Shko tek postimi i fundit
 42. Shumė urime pėr ty Legally_Sweet

  Started by Love‎, 07-01-14
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 4,184
  09-01-14 Shko tek postimi i fundit
 43. Edhe 100 vjece orkidea

  Started by cent‎, 02-01-14
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,219
  04-01-14 Shko tek postimi i fundit
 44. Red face Urime 30 vjetorin Angel

  Started by Love‎, 23-12-13
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,357
  25-12-13 Shko tek postimi i fundit
 45. Urime per ty Veton Juristi.

  Started by Arfenilla‎, 17-12-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,163
  23-12-13 Shko tek postimi i fundit
 46. Gezuar ditelindjen PaTo_MilaN

  Started by Call‎, 09-12-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,347
  11-12-13 Shko tek postimi i fundit
 47. Urime Ditėlindjen gafi!

  Started by Sweetie‎, 04-12-13
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,544
  11-12-13 Shko tek postimi i fundit
 48. TrueLovE Sot paska Ditlindjen!

  Started by Arfenilla‎, 08-12-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,560
  11-12-13 Shko tek postimi i fundit
 49. Soulmind, ta gezofsh ditelindjen!

  Started by Didi‎, 18-11-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 5,862
  25-11-13 Shko tek postimi i fundit
 50. Red face Urime LoverMan !!!!

  Started by Ultraviolet‎, 19-11-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 6,051
  25-11-13 Shko tek postimi i fundit
 51. Hard Styler urime ditelindjen!

  Started by Ylli-1‎, 09-11-13
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,462
  11-11-13 Shko tek postimi i fundit
 52. Gezuar ditelindjen Lauri (luani) :D

  Started by bella‎, 31-10-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 6,029
  04-11-13 Shko tek postimi i fundit
 53. Edhe 100 vite te lumtura Cent !!

  Started by chika‎, 25-10-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 3,918
  30-10-13 Shko tek postimi i fundit
 54. Princesha Gezuar ditelindjen

  Started by cent‎, 06-10-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 10,441
  16-10-13 Shko tek postimi i fundit
 55. kitrra 123 edhe 123 vjet te tjera!

  Started by Ylli-1‎, 23-09-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 5,734
  02-10-13 Shko tek postimi i fundit
 56. ZHIGO, urime ditėlindjen...edhe 100 tė tjera

  Started by Ylli-1‎, 27-09-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 7,002
  28-09-13 Shko tek postimi i fundit
 57. Kreta Flakita, urime ditlindja...

  Started by Ylli-1‎, 10-09-13
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 8,189
  12-09-13 Shko tek postimi i fundit
 58. Cool Shume urime per ty Kissshpirtoo

  Started by bella‎, 08-09-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 6,249
  11-09-13 Shko tek postimi i fundit
 59. LUSIA, urime ditėinjen e 20-tė

  Started by Ylli-1‎, 04-09-13
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,100
  04-09-13 Shko tek postimi i fundit
 60. Shume urime per ty Delirium Mind!

  Started by E3‎, 16-08-13
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 5,792
  21-08-13 Shko tek postimi i fundit
 61. Gėzuar Ditėlindjen MasteR!

  Started by Sweetie‎, 17-08-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,150
  19-08-13 Shko tek postimi i fundit
 62. Shume urime per ty Ergon!

  Started by chika‎, 10-08-13
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,322
  12-08-13 Shko tek postimi i fundit
 63. Shume urime per Endrren! :)

  Started by Soulmind‎, 11-07-13
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 7,972
  13-07-13 Shko tek postimi i fundit
 64. Gezuar ditelindjen bukuroshe :-)))

  Started by Katia‎, 21-06-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 10,161
  25-06-13 Shko tek postimi i fundit
 65. Gėzuar Ditėlindjen BeniT..

  Started by Love‎, 24-06-13
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,415
  25-06-13 Shko tek postimi i fundit
 66. Shume urime per Wxp...

  Started by PiNkY‎, 11-06-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 4,808
  13-06-13 Shko tek postimi i fundit
 67. Gezuar o rrebel

  Started by kitrra 123‎, 25-05-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 2,996
  02-06-13 Shko tek postimi i fundit
 68. Gezuar ditlindjen Kati....:)

  Started by ReNdEx‎, 31-05-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,832
  01-06-13 Shko tek postimi i fundit
 69. Gezuar Ditelindjen GLOOM

  Started by KissShpirtoo‎, 28-05-13
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 6,673
  01-06-13 Shko tek postimi i fundit
 70. Bjondi : Edhe 100 pėr ty ..

  Started by Love‎, 29-05-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 6,397
  01-06-13 Shko tek postimi i fundit
 71. Urime te perzemerta SunLiGhT !!

  Started by chika‎, 16-05-13
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 11,321
  18-05-13 Shko tek postimi i fundit
 72. Edhe 100 AjSi jonė e vogėl ..

  Started by Love‎, 17-05-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 6,255
  17-05-13 Shko tek postimi i fundit
 73. NeVertiti, u befsh 100 vjece!

  Started by sweetzzinna‎, 16-05-13
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 8,456
  17-05-13 Shko tek postimi i fundit
 74. Gėzuar Ditėlindjen PiNkY

  Started by Love‎, 14-05-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 6,589
  17-05-13 Shko tek postimi i fundit
 75. Urime ditėlindjen Maricui

  Started by Ylli-1‎, 15-05-13
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,573
  17-05-13 Shko tek postimi i fundit
 76. Gezuar ditlindjen Bella edhe 100 vjece :) :)

  Started by ReNdEx‎, 21-04-13
  4 Faqet
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 10,430
  16-05-13 Shko tek postimi i fundit
 77. Gezuar Ditelindjen LoverDjali

  Started by Quku‎, 09-05-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 5,487
  10-05-13 Shko tek postimi i fundit
 78. Urime ditėlindjen *deliza*

  Started by Ylli-1‎, 03-05-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 6,456
  10-05-13 Shko tek postimi i fundit
 79. Wink Wishmaster gezuar

  Started by bella‎, 08-05-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 3,406
  10-05-13 Shko tek postimi i fundit
 80. Gezuar ditelindjen Kila!!!!!!

  Started by kitrra 123‎, 01-05-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 7,059
  04-05-13 Shko tek postimi i fundit
 81. Apsara Dhe 100 Vjece...!!!!

  Started by cent‎, 01-05-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 3,041
  02-05-13 Shko tek postimi i fundit
 82. Edhe 100 vjece Sweetie..!!

  Started by ReNdEx‎, 22-04-13
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 7,412
  23-04-13 Shko tek postimi i fundit
 83. Edhe 100 pranvera tė bukura pėr ty Jonio

  Started by Love‎, 21-04-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,903
  23-04-13 Shko tek postimi i fundit
 84. Tema ėshtė lėvizur: Urime ditelindjen Sweetie

  Started by Ylli-1‎, 22-04-13
  •  
  •  
 85. XHANI (18) Paska sot ditelinjen

  Started by Ylli-1‎, 17-04-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 3,126
  19-04-13 Shko tek postimi i fundit
 86. Urime urime..

  Started by Didi‎, 09-04-13
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 6,857
  11-04-13 Shko tek postimi i fundit
 87. Call, Edhe 100 VJEC.

  Started by eGo0sTyle‎, 01-04-13
  4 Faqet
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 5,993
  04-04-13 Shko tek postimi i fundit
 88. Edhe 100 Vjec Quku ..

  Started by ReNdEx‎, 01-04-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 3,878
  03-04-13 Shko tek postimi i fundit
 89. Eridiona - U bėfsh dhe 100 ėmbėlsi !

  Started by Love‎, 12-03-13
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,581
  15-03-13 Shko tek postimi i fundit
 90. Wink Gezuar Ditelindejn Ylli_1

  Started by bella‎, 06-03-13
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 4,511
  08-03-13 Shko tek postimi i fundit
 91. Gezuar diltindjen Levina ....:)

  Started by ReNdEx‎, 28-02-13
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,479
  02-03-13 Shko tek postimi i fundit
 92. Edhe 100 pėr ty SaranDioTi..

  Started by Love‎, 28-02-13
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,198
  02-03-13 Shko tek postimi i fundit

Faqja 1 nga 4 1 2 3 4 FunditFundit

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime
Temė interesante me postime tė reja
Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban Njė Mesazh Tė Shkruajtur Nga Ju
Ju keni postuar nė kėtė temė

Rregullat E Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •