Duke renditur temat 1 deri 90 prej 90

Forumi: Bashkėatdhetarėt nėpėr botė

Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.

 1. Sondazh Temė Ngjitėse Ngjitėse:Tema E Sondazhit: Sa vjet keni jashte atdheut?!

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-08
  8 Faqet
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 143
  • Lexime: 14,515
  13-12-14 Shko tek postimi i fundit
 2. Temė Ngjitėse Ngjitėse: Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

  Started by Hostel‎, 18-07-08
  8 Faqet
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 149
  • Lexime: 15,753
  13-12-14 Shko tek postimi i fundit
 1. I refuzohet nderrimi i emrit

  Started by Lauri‎, 05-07-16
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 1,088
  4 ditė mė parė Shko tek postimi i fundit
 2. Shqiptar ne Afriken Lindore?

  Started by ZHIGO‎, 08-07-15
  7 Faqet
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 121
  • Lexime: 6,705
  16-06-16 Shko tek postimi i fundit
 3. Shqiptare te famshem neper bote!

  Started by Marla‎, 19-05-16
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 446
  16-06-16 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 405
  18-05-16 Shko tek postimi i fundit
 4. Nje Dashuri!

  Started by Iron_Leon‎, 11-03-10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,752
  02-01-16 Shko tek postimi i fundit
 5. Vret babin e te dashures.

  Started by lela adela bubu settete‎, 17-03-10
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,853
  02-01-16 Shko tek postimi i fundit
 6. Studentet shqiptare prostituta nė Amsterdam (Video)

  Started by Ylli-1‎, 10-02-14
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 3,623
  02-01-16 Shko tek postimi i fundit
 7. Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

  Started by NeVertiti‎, 19-10-15
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 1,794
  29-11-15 Shko tek postimi i fundit
 8. Question Bashkimi Kombtar.

  Started by iLirjam‎, 17-06-10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,967
  08-11-15 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,901
  04-03-15 Shko tek postimi i fundit
 9. Shqiptaret ne angli (UK)??

  Started by con_uk‎, 21-07-08
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 6,362
  14-11-14 Shko tek postimi i fundit
 10. Smile Sofra Emigranteve ...

  Started by El'Mejor‎, 12-10-09
  5 Faqet
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 9,158
  19-05-14 Shko tek postimi i fundit
 11. "Shqipėria e vogėl" e Michigan-it

  Started by Sweetie‎, 24-12-13
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 18,557
  15-01-14 Shko tek postimi i fundit
 12. Smile Vendi ku jetoni,me foto!

  Started by bledikorcari‎, 21-08-08
  6 Faqet
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 20,905
  19-12-13 Shko tek postimi i fundit
 13. Miss Suisse Romande – shqiptare

  Started by Ylli-1‎, 04-12-13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 803
  08-12-13 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 959
  20-11-13 Shko tek postimi i fundit
 14. Qeraja dhe blerja e shtėpisė..

  Started by Love‎, 24-10-13
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,386
  02-11-13 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 652
  22-10-13 Shko tek postimi i fundit
 15. Nuk do tė jetonin kurrė nė Kosovė

  Started by Ylli-1‎, 19-08-13
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,254
  02-09-13 Shko tek postimi i fundit
 16. Vatra e Shqiptarve ne Itali

  Started by Hard Styler‎, 19-07-08
  15 Faqet
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 299
  • Lexime: 19,934
  04-07-13 Shko tek postimi i fundit
 17. Sondazh Tema E Sondazhit: Pyetje per ata qe jane ne emigrim :)

  Started by mirela‎, 27-02-09
  5 Faqet
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 9,135
  25-06-13 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 909
  20-10-12 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 27,349
  05-08-12 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,076
  29-07-12 Shko tek postimi i fundit
 18. Shqiperia ne syte e te tjereve!

  Started by Morena‎, 09-05-12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,142
  09-05-12 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,088
  12-01-12 Shko tek postimi i fundit
  •  
  •  
 19. Pyetje rreth bashkimit familjar ne USA

  Started by The StaR‎, 25-08-09
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 11,649
  13-12-11 Shko tek postimi i fundit
 20. U nisa per emigrim....

  Started by BeniT‎, 19-07-08
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 8,701
  10-07-11 Shko tek postimi i fundit
 21. Emigrantet dhe shkeputja e madhe

  Started by Iron_Leon‎, 21-08-09
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,845
  07-07-11 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,188
  28-06-11 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,328
  10-06-11 Shko tek postimi i fundit
 22. Shqiptaret ne Britanine e Madhe

  Started by 0ilir‎, 20-10-08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,685
  23-04-11 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,537
  20-06-10 Shko tek postimi i fundit
 23. Pershtatja ne vend te huaj!

  Started by braziljania‎, 23-07-08
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 4,929
  15-06-10 Shko tek postimi i fundit
 24. Ju flet Torino, nė shqip

  Started by E3‎, 20-04-10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,209
  30-05-10 Shko tek postimi i fundit
 25. Republika e Myzeqese ne SHBA

  Started by PetritKola‎, 31-03-10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,057
  05-04-10 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,616
  08-03-10 Shko tek postimi i fundit
 26. Unhappy Letėr e njė emigranti

  Started by Apshu‎, 17-02-10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,107
  18-02-10 Shko tek postimi i fundit
 27. Ku Shqiptaret ndihen me te lire

  Started by redi-‎, 18-08-09
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,869
  18-01-10 Shko tek postimi i fundit
 28. Unhappy "Nuk mund te hysh" dhe ai e vret

  Started by lela adela bubu settete‎, 14-12-09
  5 Faqet
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 8,860
  16-12-09 Shko tek postimi i fundit
 29. Shqiptaret ne Belgjike

  Started by *egli*‎, 17-03-09
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 4,338
  01-12-09 Shko tek postimi i fundit
 30. Si mund tė jetohet nė Australi?

  Started by fshatari‎, 30-10-09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,980
  30-10-09 Shko tek postimi i fundit
 31. Votoni dhe ju !!!!!

  Started by mirela‎, 01-10-09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,041
  01-10-09 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,537
  27-09-09 Shko tek postimi i fundit
 32. Shqipetaret pa viza neper bote.

  Started by bledikorcari‎, 05-11-08
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,871
  17-08-09 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,723
  16-08-09 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,349
  12-08-09 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,871
  23-07-09 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,102
  18-06-09 Shko tek postimi i fundit
 33. Histori emigrantesh

  Started by Iron_Leon‎, 18-12-08
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,835
  30-04-09 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,621
  18-03-09 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,569
  18-03-09 Shko tek postimi i fundit
 34. Aplikimi pėr shtetėsi Kanadeze

  Started by BeniT‎, 17-03-09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,317
  17-03-09 Shko tek postimi i fundit
 35. Smile Shqiptaret e Greqise.

  Started by bledikorcari‎, 19-07-08
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 4,858
  07-03-09 Shko tek postimi i fundit
 36. Si tė fitoni Green Card amerikane

  Started by sweetzzinna‎, 30-09-08
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 9,444
  06-03-09 Shko tek postimi i fundit
 37. Exclamation Dhe ata jane shqiptare!

  Started by braziljania‎, 04-08-08
  4 Faqet
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 8,197
  24-02-09 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,873
  10-01-09 Shko tek postimi i fundit
 38. Vanesa Krasniqi nė Gjysėmfinale!

  Started by METi‎, 17-11-08
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,608
  10-12-08 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,411
  17-11-08 Shko tek postimi i fundit
 39. Shqipetaret ne Zvicerr CH

  Started by Giovanni‎, 23-07-08
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,200
  28-10-08 Shko tek postimi i fundit
 40. Me mer malli per ty Shqiperi

  Started by gent durazzo‎, 18-07-08
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,636
  26-10-08 Shko tek postimi i fundit
 41. Shkolle shqipe ne Virxhinia SHBA

  Started by alfonci‎, 14-10-08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,589
  14-10-08 Shko tek postimi i fundit
 42. Si te shkosh ne Kanada?

  Started by PARTIZANI78‎, 05-10-08
  2 Faqet
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 7,155
  10-10-08 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,161
  06-10-08 Shko tek postimi i fundit
 43. Lufte Per te Jetuar Jashte Atedheut!

  Started by alfonci‎, 15-09-08
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,443
  15-09-08 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,824
  10-09-08 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,218
  28-08-08 Shko tek postimi i fundit
 44. Malli i vendlindjes

  Started by kitrra 123‎, 30-07-08
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,158
  30-07-08 Shko tek postimi i fundit
 45. Emigrimi ne Australi

  Started by BeniT‎, 29-07-08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,322
  29-07-08 Shko tek postimi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,414
  27-07-08 Shko tek postimi i fundit

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime
Temė interesante me postime tė reja
Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban Njė Mesazh Tė Shkruajtur Nga Ju
Ju keni postuar nė kėtė temė

Rregullat E Postimit

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •