Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Analizė-Opinion

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Analizė-Opinion

by Reaa Published on 19-01-17 01:47
Shkruan: Adem Demaēi Prapė ėshtė kėtu faji i miqve tanė. Po ju japin terren e mundėsi me na ardhė mjekroshėt, qysh po i quan populli,...
by NeVertiti Published on 15-01-17 10:51
Shkencėtarja serbe rrėfen gjenocidin ndaj shqiptarėve: Serbėt kanė Albanofobi, i urrejnė shqiptarėt Shkencėtarja serbe ka dhėnė njė deklaratė.....
by Reaa Published on 12-01-17 23:30
“Ah e shkreta vajzė, gjynah, sa e re”. Sa herė ja keni thėnė vetes kėtė frazė? Mbase me qindra herė apo edhe me mijėra, se kaq shumė janė rastet e...
by Reaa Published on 11-01-17 20:43
“Tėrhiqu me marifet nė botėn tėnde private pa e ndotur mė tutje botėn shqiptare”, shkruan Viktor Malaj pėr gazetėn “Dita” sot, shkrim me tė cilin...
by Abis Published on 10-01-17 22:26
Nga Arjan Ēuri Sa herė qė ndėrrohen vitet, njeriu tenton tė bėjė njė rezyme apo njė bilanc tė vitit qė la pas, pėr tė parė, nėse ishte njė vit i...
by NeVertiti Published on 09-01-17 12:28
ARSYET/ Ē’duhet tė mėsojmė nga arrestimi i fundit i Haradinajt?! Nga Rexhep Qosja Ramush Haradinaj do tė na kthehet shpejt nė Kosovė dhe do....
by LeVoyageur Published on 04-01-17 17:08
Nė njė intervistė pėr “Zėrin”, shkrimtari Ismail Kadare ka thėnė se ekstremizmi fetar ėshtė diēka qė bie ndesh me moralin historik shqiptar, bie...
by NeVertiti Published on 03-01-17 19:43
EUROPA IME: FRIKA IME! Ndryshimi i motmoteve ėshtė zakonisht njė ēast i pėrshtatshėm pėr tė parė me optimizėm pėrpara, mendon shkrimtari Beqė.....
Faqja 1 nga 102 1 2 3 4 5 11 51 101 ... FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

LeVoyageur (55)
Bilderberg (52)
NeVertiti (52)
Love (48)
Malsi (41)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive