Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme kulturore

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme kulturore

by legjenda Published on 18-01-17 22:38
0 Seksi si “kusht” nė Big Brother Albania Nė edicionin e ri tė Big Brother nė Shqipėri, risi nė rregullat e reja nė kėtė shtėpi do tė jetė...
by Reaa Published on 16-01-17 22:27
Anėtarėt e besimit mysliman kanė tė mirėpritur Lindsay Lohan (30 vjeē) nė Islam, pasi aktorja ka fshirė tė gjitha fotografitė nė llogarinė e saj...
by Reaa Published on 14-01-17 21:31
“Kjo vonesė ka ndodhur edhe pėr shkak tė egoizmit tim…” Kėshtu e ka pėrshkruar Redon Makashi “vonesėn” e krijimit tė familjes dhe statusin e tij...
by Reaa Published on 13-01-17 12:16
Anita Take, kėngėtarja e mirėnjohur e muzikės shqiptare ndėrroi jetėn nė moshėn 83-vjeēare. Ajo ishte njė kėngėtare vėrtet e talentuar, martuar me...
by LeVoyageur Published on 10-01-17 19:43
Rezistenca e studiuesit Behar Gjoka duke shpallur nė mėnyrė krejtėsisht personale vitin e Budit. Prej janarit dhe deri nė dhjetor, viti i Budit ka...
by Abis Published on 24-12-16 20:40
Festivali i Radio Televizionit Shqiptar” ka shkaktuar thuajse ēdo vit replika pėr pėrzgjedhjen e kėngėve dhe fituesin e tij. Por kėtė herė...
by NeVertiti Published on 12-11-16 14:11
Librat qė dėgjohen, mėsuesja nė pension regjistron nė audio 36 libra Ka periudha tė vėshtira nė jetė, kur njeriu mund tė ketė nevojė pėr njė...
by Abis Published on 10-11-16 16:24
Mjaftoi njė publikim i mesazhit privat, nė tė cilin Bleona i kishte shkruar presidentit tė sapozgjedhur tė Amerikės Donald Trump, qė nė llogarinė e...
Faqja 1 nga 140 1 2 3 4 5 11 51 101 ... FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

ReNdEx (115)
NeVertiti (110)
Gjarperesha (109)
Love (83)
E3 (65)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive