Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga Shqipėria

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga Shqipėria

by NeVertiti Published on 20-01-17 10:46
Ringjallja sociale e “Piramidės” “Na ishte njė herė nė tė ardhmen” ėshtė slogani, me tė cilin synohet ringjallja sociale dhe artistike e njė...
by NeVertiti Published on 19-01-17 17:37
Fier, 57-vjeēari i vė flakėn vetes nė Komisariatin e Policisė Mė datėn 19.01.2017, rreth orės 13:00, ka hyrė nė ambientet tė Zyrės sė Pritjes.....
by Reaa Published on 18-01-17 14:48
Arrestohet mėsuesja e shkollės 9 *vjeēare nė Tiranė, e cila u shfaq nė njė video nė emisionin investigativ “Stop”, duke dhunuar fėmijėt e klasės sė...
by Reaa Published on 16-01-17 23:54
Nė nėntor 2016 programet informative transmetuan lajmin e sekuestrimit tė 9 apartamenteve nė Durrės, pas njė indicie nga Drejtoria e Pastrimit tė...
by Reaa Published on 13-01-17 12:41
Ėshtė shėnuar viktima e katėrt nga gripi nė vendin tonė. Ministria e Shėndetėsisė informon se pacienti S. K., 76 vjeē, banues nė Tiranė, i shtruar nė....
by NeVertiti Published on 12-01-17 19:11
Gjykata e Krimeve tė Rėnda dėnon me 2,8 vjet burg Shukri Xhelilin Gjykata e Krimeve tė Rėnda ka dėnuar me 2,8 vjet burg ish kreun e bashkisė...
by Reaa Published on 11-01-17 21:42
Nė kėto ditė tė acarta dimri, kryefjala e ditės pėr tė gjithė familjet shqiptare ėshtė ngrohja. Por me se ngrohen shqiptarėt dhe sa ėshtė kostoja?! ....
by Reaa Published on 11-01-17 21:12
Nga 34 mijė qytetarė nga Shqipėria qė kėrkuan azil nė Gjermani nė 2015-2016 u pranuan vetėm 10 vetė. Problemet ekonomike, papunėsia, varfėria e...
Faqja 1 nga 429 1 2 3 4 5 11 51 101 ... FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

WxP (769)
sweetzzinna (356)
E3 (280)
ReNdEx (187)
NeVertiti (165)
Love (115)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive