Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Aktualiteti botėror

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Aktualiteti botėror

by NeVertiti Published on 20-01-17 10:44
Nisin ceremonitė e Trump; Presidenti i zgjedhur: Ju premtoj ndryshimin Presidenti i zgjedhur Donald Trump vijoi traditėn e sė enjtes para...
by NeVertiti Published on 19-01-17 17:41
Itali, hoteli goditet nga njė ortek, zhduken 30 persona Orteku u dėborės nė Itali i ka marrė jetėn disa personave. Ngjarja ka ndodhur nė njė...
by legjenda Published on 19-01-17 14:48
Njė nga ekspertet mė tė respektuara tė Britanisė sė Madhe dhe komentuesve pėr ēėshtje tė Rusisė ka nxjerrė mundėsinė e Rusisė qė tė njohė pavarėsinė.....
by Lauri Published on 17-12-16 18:11
Rreziku Rus, Naiviteti Amerikan dhe Qorrsokaku i BE… Ka kohe qe ne Rajonin Ballkanik te etiketuar jo me kot si Fuēi Baroti daraviten rete e z...
by legjenda Published on 18-01-17 18:08
Nė epokėn e bombės bėrthamore, vendet mė tė mėdha tė globit harxhojnė miliarda dollarė ēdo vit nė pėrmirėsimin e teknologjisė dhe aftėsisė sė tyre...
by legjenda Published on 17-01-17 17:33
Ministri i Jashtėm rus Sergei Lavrov tha se nuk duhet tė ketė njė konflikt tė ri tė armatosur nė Ballkan. “Unė shpresoj se gjithkush e kupton se...
by Reaa Published on 14-01-17 13:25
Nėse do ta kishit gjetur njė baktere, qė ka arritur tė mbijetojė nė Siberi pėr 3.5 milionė vjet, ēka do tė kishit bėrė me tė? Nėse thoni se ‘do ta...
by NeVertiti Published on 13-01-17 16:55
SHBA dėrgon tanket e 1 mijė ushtarė nė kufi, Rusia bėhet gati pėr luftė Shtėpia e Bardhė firmosi vendosjen mė tė madhe ushtarake qė prej...
Faqja 1 nga 345 1 2 3 4 5 11 51 101 ... FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

Loverboy (444)
NeVertiti (325)
legjenda (155)
Arfenilla (129)
Love (116)
redi- (115)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive