Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Aktualiteti

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Aktualiteti

by legjenda Published on 19-01-17 17:08
Shqiperia do i paguaje Amerikės vetėm 15 milione Euro pėr to, ndėrsa pjesa tjeter vjen si shperblim per punen e mire dhe kontributin e Forcacve tė...
by NeVertiti Published on 20-01-17 10:46
Ringjallja sociale e “Piramidės” “Na ishte njė herė nė tė ardhmen” ėshtė slogani, me tė cilin synohet ringjallja sociale dhe artistike e njė...
by Abis Published on 19-01-17 23:36
Mė 2012 u hodh ideja e parė e aplikimit tė teknologjisė elektronike nė votim, fillimisht nė njė zonė pilot (Fier) dhe mė pas nė tė gjitha zonat...
by Reaa Published on 19-01-17 01:47
Shkruan: Adem Demaēi Prapė ėshtė kėtu faji i miqve tanė. Po ju japin terren e mundėsi me na ardhė mjekroshėt, qysh po i quan populli,...
by legjenda Published on 19-01-17 17:36
Nė kufirin ndėrmjet Kosovės dhe Serbisė, gjegjėsisht nė afėėrsi tė fshatit Dobrosin sot ka pasur njė situatė tepėr tė tensionuar. Gazeta Blic nga.....
by NeVertiti Published on 19-01-17 17:37
Fier, 57-vjeēari i vė flakėn vetes nė Komisariatin e Policisė Mė datėn 19.01.2017, rreth orės 13:00, ka hyrė nė ambientet tė Zyrės sė Pritjes.....
by Reaa Published on 18-01-17 14:48
Arrestohet mėsuesja e shkollės 9 *vjeēare nė Tiranė, e cila u shfaq nė njė video nė emisionin investigativ “Stop”, duke dhunuar fėmijėt e klasės sė...
by legjenda Published on 18-01-17 22:38
0 Seksi si “kusht” nė Big Brother Albania Nė edicionin e ri tė Big Brother nė Shqipėri, risi nė rregullat e reja nė kėtė shtėpi do tė jetė...
Faqja 1 nga 1127 1 2 3 4 5 11 51 101 501 1001 ... FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

WxP (874)
sweetzzinna (506)
legjenda (488)
Ado (439)
NeVertiti (438)
E3 (409)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive