Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit

by legjenda Published on 19-01-17 17:08
Shqiperia do i paguaje Amerikės vetėm 15 milione Euro pėr to, ndėrsa pjesa tjeter vjen si shperblim per punen e mire dhe kontributin e Forcacve tė...
by NeVertiti Published on 20-01-17 10:46
Ringjallja sociale e “Piramidės” “Na ishte njė herė nė tė ardhmen” ėshtė slogani, me tė cilin synohet ringjallja sociale dhe artistike e njė...
by NeVertiti Published on 20-01-17 10:44
Nisin ceremonitė e Trump; Presidenti i zgjedhur: Ju premtoj ndryshimin Presidenti i zgjedhur Donald Trump vijoi traditėn e sė enjtes para...
by Abis Published on 19-01-17 23:36
Mė 2012 u hodh ideja e parė e aplikimit tė teknologjisė elektronike nė votim, fillimisht nė njė zonė pilot (Fier) dhe mė pas nė tė gjitha zonat...
by Reaa Published on 19-01-17 01:47
Shkruan: Adem Demaēi Prapė ėshtė kėtu faji i miqve tanė. Po ju japin terren e mundėsi me na ardhė mjekroshėt, qysh po i quan populli,...
by legjenda Published on 19-01-17 17:36
Nė kufirin ndėrmjet Kosovės dhe Serbisė, gjegjėsisht nė afėėrsi tė fshatit Dobrosin sot ka pasur njė situatė tepėr tė tensionuar. Gazeta Blic nga.....
by NeVertiti Published on 19-01-17 17:41
Itali, hoteli goditet nga njė ortek, zhduken 30 persona Orteku u dėborės nė Itali i ka marrė jetėn disa personave. Ngjarja ka ndodhur nė njė...
by NeVertiti Published on 19-01-17 17:37
Fier, 57-vjeēari i vė flakėn vetes nė Komisariatin e Policisė Mė datėn 19.01.2017, rreth orės 13:00, ka hyrė nė ambientet tė Zyrės sė Pritjes.....
Faqja 1 nga 1472 1 2 3 4 5 11 51 101 501 1001 ... FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

WxP (876)
Loverboy (796)
NeVertiti (763)
legjenda (643)
sweetzzinna (542)
E3 (522)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive