Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga Maqedonia

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga Maqedonia

by legjenda Published on 16-09-16 17:06
VMRO-DPMNE ėshtė kundėr dy gjuhėsisė nė tėrė territorin e Maqedonisė, ka bėrė tė ditur sot deputeti i kėsaj partie, Ilija Dimovski. “Barazimi i...
by legjenda Published on 11-09-16 19:46
Pas tėrmetit tė mėngjesit nė ora 7 dhe atij nė ora 15 e 10 minuta, nė ora 16 e 47 minuta ka ndodhur edhe njė tėrmet nė Shkup, pėrcjell Telegrafi...
by legjenda Published on 19-08-16 20:41
Janė shtuar zėrat pėr bojkotin e zgjedhjeve tė parakohshme tė paralajmėruara pėr nė fund tė vitit, sipas marrėveshjes midis liderėve tė katėr partive....
by Soulmind Published on 07-08-16 12:29
Reshjet e mbrėmshme nė Shkup qė deri mė tani kanė marrė jetėt e mbi 15 personave kanė qenė ndėr mė tė dendurat nė dekadat e fundit. Pėrveē 15...
by Abis Published on 24-05-16 09:37
Lideri i VMRNO DPMNE-sė dhe ish kryeministri i vendit Nikolla Gruevski akuzohet nga opozita maqedonase pėr korrupsion. Politikat maqedonas habiten se....
by legjenda Published on 09-05-16 22:40
Mijėra mbėshtetės tė partive jo-parlamentare shqiptare kanė protestuar tė hėnėn nė mbrėmje nė Shkup. Ata janė tė shqetėsuar nga pėrfaqėsimi i dy...
by legjenda Published on 15-04-16 19:10
Sondazhi skandaloz pėr Maqedoninė, kėtė pėrfundim e ka sjellur anketa amerikane nga njė grup psikologėsh amerikanė nga Washington-i, New York-u dhe...
by legjenda Published on 15-04-16 13:39
Kryetari i Parlamentit tė Maqedonisė Trajko Veljanovski ka shpallur sot zgjedhjet e parakohshme parlamentare mė 5 qershor. “Bazuar nė kompetencat e.....
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4 5 FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

legjenda (28)
Arfenilla (3)
Abis (2)
Soulmind (1)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive