Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Zgjedhje Lokale 2015

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Zgjedhje Lokale 2015

by MasteR Published on 27-08-16 14:58
Nuk ja dorėzojmė Dibrėn bandave. Dibra jo plackė pėr Ramėn. Dibra pėr dibranėt. Fjala e Kryetarit tė Partisė Demokratike, Lulzim Basha Zonja dhe...
by Soulmind Published on 26-06-15 15:01
Nė Kėshillin Bashkiak tė Tiranės ėshtė zgjedhur pėr herė tė parė njė grua besimtare e cila ėshtė e mbuluar dhe mban shaminė. Ajo ėshtė Albina Ferko...
by Monique Published on 19-03-15 12:50
Janė tė shumtė emrat e pėrfolur si kandidatė tė sė majtės pėr Bashkinė e Tiranės. Sė fundmi ėshtė duke qarkulluar edhe njė emėr, qė deri mė tani...
by Soulmind Published on 26-06-15 15:19
Zgjedhjet vendore sapo mbaruan, dhe, nė fund fare, tė gjitha partitė ekzaltohen pėr fitore. Tė gjithė tė fituar! Tė fituar secili sipas shkallės sė...
by Aver Published on 20-06-15 23:24
Gjate fushates zgjedhore jane hapur tema te ndryshme lidhur me fushaten dhe aktivitetet elektorale te partive dhe koalicioneve per zgjedhjet vendore.....
by Soulmind Published on 23-06-15 15:06
no comment!
by NeVertiti Published on 19-06-15 09:02
Me njė skenografi tėrėsisht ndryshe, Aleanca pėr Shqipėrinė Europiane, e shndėrroi sheshin “Nėnė Tereza” nė kryeqytet nė njė skenė gjigande ku u...
by NeVertiti Published on 19-06-15 09:07
Basha nė Durrės: Duma, figura emblematike e fitores sė PD Demokratėt besojnė se Durrėsi ėshtė njė nga bashkitė socialiste qė do tė fitohet nga....
Faqja 1 nga 4 1 2 3 4 FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

NeVertiti (14)
Soulmind (3)
Marla (2)
Monique (2)
Aver (1)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive