Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Big Brother VI

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Big Brother VI

by cent Published on 04-06-13 14:20
TIRANE - Ajo ishte gati qė tė sakrifikonte ėndrrėn e saj tė "Big Brother", sepse Anaidi u bė mė i rėndėsishėm se loja, fama e paratė. Teksa...
by cent Published on 02-06-13 01:34
Anaidi ėshtė fituesi i kėtij edicioni tė 'Big Brother Albania'. Nė njė natė finale spektakolare, me plot emocione, tė papritura dhe me surpriza nga...
by sweetzzinna Published on 26-02-13 23:27
Banoret gatuajne Banoret vazhdojne te gatuajne. Duken te gjithe shume te zene me pune dhe sikur nuk kane mendje tek zenkat e tyre. Joana eshte...
by cent Published on 15-04-13 17:03
Ndėrsa djemtė janė duke folur, atje shkon Rikja dhe Eldora, tė cilat futen menjėherė nė bisedė me djemtė, ku Rikja i pyet se pėr ēfarė ishin duke...
by sweetzzinna Published on 24-02-13 17:17
Nisi mbrėmjen e tė shtunės plot emocione, surpriza dhe mister edicioni i gjashtė i 'Big Brother', aventura 100-ditore qė mbledh brenda njė shtėpie...
by Deuid Published on 24-02-13 18:43
BIG BROTHER - Emancopėtim i kulturės sė shqiptarėve! Shkruar nga Labinot Kunushevci Makineri mediatike jo pėr ''emancipimin'' e...

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

cent (3)
Deuid (1)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive