Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Zgjedhjet Parlamentare 2013

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Zgjedhjet Parlamentare 2013

by NeVertiti Published on 11-10-13 07:50
OSBE-ODIHR ka publikuar sot raportin pėrfundimtar pėr zgjedhjet e 23 qershorit ku theksohet se zgjedhjet e pėrgjithshme nė Shqipėri ishin...
by Lauri Published on 05-07-13 14:02
Liberalizim te droges, amnisti per drogaxhite dhe hajdutet, pune vetem nje muaj ne vit, pjesa tjeter pushim-qefe...! Lufte guerile kunder Sali...
by WxP Published on 25-06-13 17:05
ga Partia Demokratike mund tė largohet kryetari i saj historik, Sali Berisha, tė cilėn e drejton prej rreth 20 vjetėsh (pėrjashtuar kohėn kur ishte...
by Love Published on 28-06-13 18:42
Kryeministri i ardhshėm i vendit, zoti Edi Rama, pėrmbylli maratonėn e gjatė tė “Top-Story; Shqipėria Vendos”, nė studion e Sokol Ballės. Njė.....
by Soulmind Published on 26-06-13 11:23
E majta shqiptare ėshtė befasuar nga rezultati qė ajo vetė ka arritur nė zgjedhje! 23 qershori ka konfirmuar njė maxhorancė tė panjohur prej vitesh,.....
by MasteR Published on 27-06-13 22:02
Ja politika shqiptare ja e majta dhe rilindja e bashkuar...Allahu na ruajt nga keta... Cmendim keni ???
by MasteR Published on 27-06-13 21:47
Berisha, demokrati i madh, reformator i madh. Henri Cili. Njė politikan i madh, njė lider i madh, njė demokrat i madh dhe sigurisht njė...
by Iron_Leon Published on 27-06-13 12:29
Nga Mero Baze Kishim dy arsye ta respektonim sot Sali Berishėn, nėse ishte i sinqertė nė pranimin e humbjes dhe nėse ishte i vėrtetė nė dorėheqjen e....
Faqja 1 nga 22 1 2 3 4 5 11 ... FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

WxP (118)
Love (29)
cent (13)
MasteR (3)
Lauri (1)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive