Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Kronika e zezė

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Kronika e zezė

by Reaa Published on 14-01-17 13:21
Vera Huqi, 45 vjeē dhe banuese nė Tiranė, ka kėrkuar ndihmėn e emisionit “Fiks Fare”. Ajo ėshtė nė njė gjendje tė vėshtirė ekonomike dhe...
by NeVertiti Published on 13-01-17 16:53
12 vjeēarja vetėvritet live nė Facebook, policia: S`kemi cfarė bėjmė!!! Videoja e vetėvrasjes sė njė vajze 12 vjeēare ėshtė shperndare nė...
by LeVoyageur Published on 05-01-17 11:11
Ditėn e djeshme u raportua pėr njė person i cili i dha fund jetės duke u mbytur tek Liqeni Artificial nė kryeqytet. Sot, policia e Tiranės nė...
by Abis Published on 02-01-17 11:04
Ardhja e vitit tė ri ka shėnuar edhe viktimėn e parė nė Tiranė. Bėhet fjalė pėr njė njė vajzė 10 vjeēe, ende e paidentifikuar, e cila ka humbur...
by kitrra 123 Published on 23-12-16 21:21
Dy vėllezėr kosovarė janė arrestuar nė orėt e para sė tė premtes nė qytetin gjerman tė Duisburg pasi dyshohen se po planifikonin akte terroriste. .....
by NeVertiti Published on 27-12-16 10:14
Meksikė, gjenden 6 koka tė prera nė mes tė qytetit Banorėt e njė qyteti tė vogėl nė Meksikėn qendrore u zgjuan ditėn e Krishtlindjes duke...
by Abis Published on 16-12-16 11:57
Pak orė pasi u gjeti i pajetė anės rrugės nė fshatin Greth tė Kavajės, taksisti Idriz Kariqi, policia zbardh vrasjen. Para dy ditėsh nė orėn 09:00...
by NeVertiti Published on 30-11-16 13:50
Rrėzohet avioni me futbollistė brazilianė Brazili ka shpallur 3 ditė zie pėr tragjedinė e rėndė ajrore. Njė avion charter me 81 persona nė...
Faqja 1 nga 38 1 2 3 4 5 11 ... FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

Arfenilla (62)
cent (42)
NeVertiti (38)
Reaa (19)
Abis (18)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive