Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Gossip

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Gossip

by Abis Published on 10-11-16 16:24
Mjaftoi njė publikim i mesazhit privat, nė tė cilin Bleona i kishte shkruar presidentit tė sapozgjedhur tė Amerikės Donald Trump, qė nė llogarinė e...
by NeVertiti Published on 28-10-16 20:26
Ky ėshtė mashkulli mė i bukur nė botė (Foto) Fituesi i sivjetmė i konkursit prestigjioz “Mister Bota” quhet Rohit Khandelwal, Indiani ėshtė i pari....
by NeVertiti Published on 04-11-16 16:51
Dua Lipa: Puna ime para se tė bėhesha kėngėtare Ajo ėshtė shndėrruar nė njė nga artistet mė tė preferuara tė industrisė muzikore por edhe pėr.....
by NeVertiti Published on 29-10-16 14:32
Nėnė e bijė sfidojnė njėra-tjetrėn pėr ”Miss BumBum” (FOTO) Nėna sė bashku me vajzėn e saj do tė sfidojnė njėra-tjetrėn pėr tė fituar kurorėn.....
by Reaa Published on 03-08-16 13:43
Protagonistja kryesore nė klipin e Flori Mumajesit e Ledri Vulės, kėngės ‘Beautiful’, Sara Kapo, ka reaguar ashpėr kundrejt gjinisė sė kundėrt...
by NeVertiti Published on 25-08-16 18:24
A janė kėto femrat mė tė bukura tė shekullit tė 21? Kėto femra renditen si ndėr mė tė bukurat e shekullit tė 21, mirėpo ka edhe nga ata qė nuk...
by NeVertiti Published on 21-09-16 08:13
Divorci i shekullit, Jolie ndahet nga Pitt Mund tė konsiderohet edhe si divorci i shekullit, pasi bėhet fjalė pėr njė ndėr ēiftet mė tė...
by NeVertiti Published on 29-09-16 07:31
Gazetarja myslimane pozon pėr Play Boy Revista e famshme Playboy duket se ka hyrė nė njė epokė tė re. kopertina e muajit tetor ka nė qendėr.....
Faqja 1 nga 28 1 2 3 4 5 11 ... FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

NeVertiti (69)
Arfenilla (24)
Love (22)
ReNdEx (14)
PiNkY (11)
WxP (10)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive