Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Rajoni

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Rajoni

by legjenda Published on 19-01-17 14:48
Njė nga ekspertet mė tė respektuara tė Britanisė sė Madhe dhe komentuesve pėr ēėshtje tė Rusisė ka nxjerrė mundėsinė e Rusisė qė tė njohė pavarėsinė.....
by Lauri Published on 17-12-16 18:11
Rreziku Rus, Naiviteti Amerikan dhe Qorrsokaku i BE… Ka kohe qe ne Rajonin Ballkanik te etiketuar jo me kot si Fuēi Baroti daraviten rete e z...
by Reaa Published on 13-01-17 13:08
Pak ditė mė parė policia italiane arrestoi njė 44 vjeēar shqiptar pasi dhunoi dhe plagosi me thikė gruan e tij, para fėmijėve tė mitur. Por dėshmia...
by LeVoyageur Published on 03-01-17 15:38
Kohė pėrpara se tė pritej ndėrrimi i viteve ndaj shtresės shoqėrore me orientim modern tė Turqisė ishte paralajmėruar sulmi i tmerrshėm terrorist nė.....
by LeVoyageur Published on 05-01-17 09:55
Sindikata e Punėdhėnėsve thotė se njė masė pėr tė stimuluar demografinė mund tė jetė vendosja e njė takse beqarie pėr burrat dhe gratė. Si pasojė.....
by Arfenilla Published on 27-12-16 00:40
Gerhard Visnevski, njė gazetar i pavarur gjerman i cili ka shkruar disa libra, ka publikuar njė video tė dokumentuar nė tė cilėn nė mėnyrė tė...
by Abis Published on 28-12-16 10:11
Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan thotė se ka prova qė tregojnė se koalicioni i udhėhequr nga Shtetet e Bashkuara tė Amerikės ka ndihmuar...
by Lauri Published on 20-12-16 21:02
Tronditet Europa, Putin mbyll marveshjen me Greqin Kryeministri i shtetit fqinj Aleksis Cipras ėshtė duke mbyll marėveshjen mė tė bujshme me shtetin....
Faqja 1 nga 37 1 2 3 4 5 11 ... FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

Arfenilla (91)
NeVertiti (42)
LeVoyageur (38)
cent (29)
Love (21)
ReNdEx (19)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive