Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Zgjedhjet Vendore 2011

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Zgjedhjet Vendore 2011

by My Self Published on 15-07-11 09:23
Kryetari i PS, Edi Rama ka deklaruar nė emisionin “Top Story” nė Top Channel, se nuk ka ndėrmend t’ia dorėzojė bashkinė e Tiranės Lulzim Bashės....
by BoOoMBaStiCk Published on 13-07-11 14:00
Tiranė, 13 korrik 2011 - Lulzim Basha, fitues i zgjedhjeve tė 8 majit, do tė mund tė marrė detyrėn e tij si kryetar i Bashkisė sė Tiranės brenda 10...
by BoOoMBaStiCk Published on 11-07-11 16:59
Zbulohen detaje te reja rreth vendimit qė mori Kolegji Zgjedhor pėr rrėzimin e ankimit tė fundit tė Partisė Socialiste pėr Tiranėn. Burime shumė tė...
by BoOoMBaStiCk Published on 01-07-11 14:32
Parlamenti ynė ka parė e ka dėgjuar shumė gjėra. Por fjalimi i Berishės nė nėntor tė vitit 2009, mund tė quhet pa frikė si fjalimi mė i ēmendur nė...
by BoOoMBaStiCk Published on 30-06-11 21:51
Kriza politike shqiptare duket se po kalon tėrėsisht nėn administrim tė trefishtė. Pėrveē dy palėve kryesore nė lojė qė janė krijues dhe protagoniste....
by KINGS Published on 24-05-11 05:10
Sic u pa me syte e te gjithe shqiptareve, sot Luli I Saliut ariti perfundimisht te mari Bashkine e Tiranes me vota te manipuluara nga kukulla krytar.....
by MasteR Published on 04-06-11 10:12
Deputeti i Partisė Socialiste, Eduard Shalsi, ėshtė shprehur i befasuar nga vendimi i Kolegjit Zgjedhor . “Nuk jam fort i bindur pėr sa kohė nuk kam.....
by MasteR Published on 04-06-11 10:10
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vijuar procesin e shqyrtimit tė ankimimeve tė partive politike pėr bashkinė e Rrėshenit dhe atė tė Bulqizės. “Nga...
Faqja 1 nga 51 1 2 3 4 5 11 ... FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

WxP (235)
Love (28)
MasteR (18)
ida angel (13)
Vvetoni (6)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive