Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare

Filter Results
#
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Kategorite

Search Articles

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit - Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare

by legjenda Published on 19-01-17 17:08
Shqiperia do i paguaje Amerikės vetėm 15 milione Euro pėr to, ndėrsa pjesa tjeter vjen si shperblim per punen e mire dhe kontributin e Forcacve tė...
by legjenda Published on 19-01-17 17:36
Nė kufirin ndėrmjet Kosovės dhe Serbisė, gjegjėsisht nė afėėrsi tė fshatit Dobrosin sot ka pasur njė situatė tepėr tė tensionuar. Gazeta Blic nga.....
by legjenda Published on 19-01-17 17:03
Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, nė njė konferencė nė Beograd, deklaroi hapur se Kosova nuk ėshtė Serbi, por shtet i pavarur qė nė 2008....
by NeVertiti Published on 15-01-17 12:34
‘Forcat serbe bėhen gati tė futen nė Kosovė, 2 mijė trupa zbarkojnė nė brezin kufitar’ Siē u pa, treni i cili u nis nga Beogradi drejt...
by NeVertiti Published on 17-01-17 18:52
Mediat kroate i sulen Vuēiēit: Je me prejardhje shqiptare, ja kush ėshtė babai yt! Nė kulmin e tensioneve mes Kosovės dhe Serbisė, mes morisė.....
by legjenda Published on 18-01-17 22:45
Sa i pėrket veteranėve tė Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės, nėse shteti kėrkon, do rreshtohen menjėherė nė mbrojtje tė atdheut. Por, pėr ēudi numri i...
by legjenda Published on 18-01-17 18:30
Nėse valoi njė ditė nė vit flamuri shqiptar dikund nė Preshevė apo Bujanovc e 364 ditė flamuri serb, nuk e dėshmon patriotizmin shqiptar e as...
by legjenda Published on 17-01-17 06:26
Bruksel - Selia e NATO-s ka thėnė se KFOR-i nuk ishte informuar pėr praninė e forcave speciale ROSU tė policisė sė Kosovės nė veri tė Kosovės, tė...
Faqja 1 nga 214 1 2 3 4 5 11 51 101 ... FunditFundit

Temat me mė shumė lexime

Temat me mė shumė Komente

Top Autore

legjenda (399)
Ado (370)
Loverboy (202)
Ylli-1 (75)
Arfenilla (64)

Article Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order articles in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Article Forum v4.1.2 Copyright by BananaLive