Top 8 Stats 
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
Loading...
Loading...
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 

Forumi Virtual - Shqiptaret te bashkuar

Mirėsevini tek Forumi Virtual - Shqiptaret te bashkuar.

 1. Tė njihemi me njėri-tjetrin Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Prezantimi dhe njohja e anėtarėve midis tyre.

   Moderatorėt:

   1. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 928
   • Postime: 19,986
  2. Dedikuar Shqipėrisė

   (8 Viewing)

   Nėnforumi ku do tė zbuloni perlat dhe bukuritė e fshehura tė Shqipėrisė. Vendet mė tė bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipėrisė.

   Moderatorėt:

   1. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 429
   • Postime: 2,421
  3. Pėrshėndetjet dhe urimet tuaja tė zemrės pėr anėtarėt e forumit.

   Moderatorėt:

   1. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 387
   • Postime: 10,662
  4. Viset shqiptare

   (3 Viewing)

   Ideja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė, malit tė zi dhe camėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.

   Moderatorėt:

   1. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 80
   • Postime: 11,152
  5. Kushdo qė e ndjen veten shqipėtar dhe i mungon atdheu i tyre nė atė zbrastėsi ku ndodhen jashtė kufijeve tė atdheut tė tyre lė tė shuajnė mallin nė kėtė komunitet virtual shqipėtar.

   Moderatorėt:

   1. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 91
   • Postime: 1,906
  6. Albumi Fotografik

   (3 Viewing)

   Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshme

   Moderatorėt:

   1. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 394
   • Postime: 7,273
 2. Tema shoqėrore Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Portali i forumit

   (1 Viewing)

   ėshtė si tė thuash prezantimi i parė i forumit dhe ketu gjenden temat me tė klikuara ose mė tė rejat.

   Moderatorėt:

   1. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,394
   • Postime: 10,488
  2. Diskutime shoqėrore

   (14 Viewing)

   Probleme sociale tė shoqėrisė, diskutime mbi fenomene tė tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė rendit tė ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė pėr t'u diskutuar.

   Moderatorėt:

   1. Abis,
   2. Aver

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,518
   • Postime: 50,960
  3. C'do gjė mbi shkollėn, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.

   Nėn-Forume:

   1. Bota studentore

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 277
   • Postime: 2,902
  4. Dashuri dhe pasion

   (5 Viewing)

   Shpirti i njeriut ka nevojė shumė pėr atė idenė intime. Romancė, dashuri, seks dhe pasion. Kėtu kemi lidhje vetėm me atė ndjenjėn e pastėr e tė virgjėr qė quhet dashuri.

   Moderatorėt:

   1. Reaa,
   2. dangerous

   Nėn-Forume:

   1. Rrefime ndjenjash

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 867
   • Postime: 22,407
  5. Stil jete

   (1 Viewing)

   Mėnyra jetesės - sesi mund ta bejme atė sa mė tė qetė, recetat e dashurisė dhe kreativitetit njerėzor. Kėshillat qė mund tė na ndihmojnė nė jetėn tonė tė pėrditshme, nė cdo aspekt tė saj, nė familje, dashuri, miqėsi etj.

   Moderatorėt:

   1. Reaa

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 785
   • Postime: 6,503
  6. Tė ndryshme

   (7 Viewing)

   Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vertete jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.

   Moderatorėt:

   1. Reaa,
   2. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 3,051
   • Postime: 37,698
  7. Nuk lejohet pjesėmarrja nėn moshėn 18 vjec!

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,195
   • Postime: 18,598

   Postimi i Fundit:

   Private
 3. Media dhe politika Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Aktualiteti

   (4 Viewing)

   Zhvillimet mė tė fundit tė shoqėrisė shqiptare. Politikat e brendshme dhe tė jashtme shqiptare.

   Moderatorėt:

   1. Aver,
   2. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 8,902
   • Postime: 45,514
  2. Aktualiteti botėror

   (3 Viewing)

   Zhvillimet mė tė fundit neper bote si dhe politikat e brendshme dhe tė jashtėme.

   Moderatorėt:

   1. Aver,
   2. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,689
   • Postime: 17,011
 4. Multimedia Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve tė ndryshme qė karakterizojnė Shoqerinė Shqiptare.

   Moderatorėt:

   1. Aki,
   2. Aver

   Nėn-Forume:

   1. Kinematografia

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 183
   • Postime: 1,419

   Postimi i Fundit:

   Private
  2. Magjia e tingujve tė preferuara,albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt shqiptarė e tė huaj.

   Moderatorėt:

   1. Abis,
   2. dangerous,
   3. Aver

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 218
   • Postime: 5,865
  3. Video

   (4 Viewing)

   Kėtu do tė vini tė gjitha videot e muzikės, sportit, humorit etj.

   Moderatorėt:

   1. Aver

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 663
   • Postime: 4,749
 5. Arti dhe Kultura Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Letėrsia

   (23 Viewing)

   Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

   Moderatorėt:

   1. Aki,
   2. jana80

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 490
   • Postime: 11,504
  2. Kėndi pėr vogėlushėt tanė shqipėtarė. Vjersha, pėrralla, tregime, dhe fabula nė gjuhėn tonė tė bukur shqipe

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 71
   • Postime: 718
  3. Letėrsia shqiptare

   (5 Viewing)

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 143
   • Postime: 1,579
  4. Gjuha shqipe

   (10 Viewing)

   Gjuha jonė sa e mirė, sa e ėmbėl sa e dlirė

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 230
   • Postime: 2,357
  5. Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do tė njihemi me historinė, zhvilimet , teknologjinė , krijimin e ndėrtesave dhe hapėsirave ku jetojmė. Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 167
   • Postime: 984
  6. Bukuria e punimeve nga dora e njėriut. Punime artizanale, guri, druri, baltė, pikturė, skulpturė, etj. Bota e anėtarėve tė forumit nė krijimtaritė e tyre.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 221
   • Postime: 2,043
  7. Moda dhe estetika

   (4 Viewing)

   Kėtu mund tė gjeni, gjithcka pėr Bukurinė femėrore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet mė tė ndryshme e gjithcka qė ka tė bėjė me estetikėn e njėriut

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,048
   • Postime: 8,089
  8. Kuzhina Shqipėtare

   (3 Viewing)

   Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 198
   • Postime: 2,732
 6. Legjislacioni Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Jurisprudencė

   (2 Viewing)

   Jurisprudenca cfarė pėrbėn nė tėrėsi Jurisprudenca. Tė qėnit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 88
   • Postime: 418
  2. Interpretimi i kodit civil sipas idesė tuaj.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 5
   • Postime: 30
  3. Parime dhe rregulla pėr hartimin e akteve normative.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 8
   • Postime: 54
  4. Nocioni ligj pėrcaktohet si akt juridik i pėrgjithshėm, rregull e detyrueshme dhe si urdhėr shtetėror i sanksionuar, i adresuar numrit tė pakufizuar tė subjekteve tė sė drejtės pėr ta perfillur. Ligji miratohet konform me kushtetutėn, nė procedurė tė vecantė, zakonisht nga organi legjislativ i njėjtė qė e miraton kushtetutėn. Aspekti juridik-formal i ligjit konsiston nė konstatimin se ligji ėshtė akt juridik i shprehjes sė vullnetit politik tė ligjvėnėsit. Aspekti material i ligjit konsiston nė pėrmbajtjen e normave juridike te tij. Ligjet janė tė shumta dhe praktikisht i rregullojnė tė gjitha sferat e jetės shoqėrore, sic janė arsimi, kultura, shkenca, shėndetesia, ekonomia etj.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 28
   • Postime: 111
  5. Libraria e akteve ligjore

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 15
   • Postime: 49
 7. Shkenca Politike Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 345
   • Postime: 2,712
  2. Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 29
   • Postime: 186
  3. Nėn-Forume:

   1. BE,
   2. Nato,
   3. Unesco,
   4. Undp,
   5. Vetėvendosje,
   6. Mjaft

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 51
   • Postime: 134
  4. Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 39
   • Postime: 409
 8. Shkencat sociale Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Filozofia

   (3 Viewing)

   Bisedime tė lira mbi tema tė Filozofisė.

   Moderatorėt:

   1. jana80,
   2. Aki

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 142
   • Postime: 1,789
  2. Psikologjia

   (3 Viewing)

   Moderatorėt:

   1. jana80,
   2. Abis,
   3. Aki

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 523
   • Postime: 3,820
  3. Historia

   (9 Viewing)

   Historia kombėtare shqipėtare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

   Moderatorėt:

   1. Aki

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,424
   • Postime: 7,914
 9. Shkencat Ekzakte Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Gjithcka rreth shkencės dhe teknologjisė sė fundit!

   Moderatorėt:

   1. Aver

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 704
   • Postime: 2,247
  2. Probleme, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.

   Moderatorėt:

   1. Hartini,
   2. Aver

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 82
   • Postime: 1,550
  3. Nė kėtė forum mund tė gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipėtare dhe ajo botėrore

   Moderatorėt:

   1. Aver

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 320
   • Postime: 1,285
  4. Mjekėsia

   (10 Viewing)

   Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve tė ndryshme.

   Moderatorėt:

   1. Aki,
   2. Aver

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,878
   • Postime: 8,951
  5. Astrologjia

   (2 Viewing)

   Kėtu do tė gjeni cdo informacion qė ka tė bėj me kėtė degė kaq tė mistershme e tė bukur tė Astrologjisė. Horoskop etj..

   Moderatorėt:

   1. Aver

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 133
   • Postime: 2,069
  6. Arkeologėt nė kėrkim tė thesareve dhe pėrmbajtja e lashtėsisė Shqipėtare

   Moderatorėt:

   1. Aver

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 237
   • Postime: 466
  7. Fenomene paranormale

   (7 Viewing)

   Tek ky forum mund tė flasim pėr tė gjitha ato fenomene tė cilat pėr njė arsye ose njė tjetėr mbeten enigmė dhe tė pashpjegueshme.

   Moderatorėt:

   1. Aver

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 143
   • Postime: 1,701
  8. Enigma dhe mistere

   (2 Viewing)

   Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon

   Moderatorėt:

   1. Aver

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 225
   • Postime: 1,175
  9. Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.

   Moderatorėt:

   1. Aver

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 505
   • Postime: 2,210
  10. Moderatorėt:

   1. MasteR,
   2. Aver

   Nėn-Forume:

   1. Turizmi

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 360
   • Postime: 1,298
 10. Bota e Kompjuterit Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Informatikė

   (2 Viewing)

   Njė hap drejt eksplorimit tė botės virtuale, aty ku 1 dhe 0 pėrbėjnė kompjuterin, njė ndėr shpikjet mė madhėshtore tė shekullit tė kaluar.

   Moderatorėt:

   1. MasteR

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 517
   • Postime: 3,002
 11. Karakteret shpirtėrore Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Ēdo temė qė do tė hapet dhe do tė ketė nė pėrmbajtje tė tij, lidhje me fenė.

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Nėn-Forume:

   1. Foto,
   2. Video

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 69
   • Postime: 950
  2. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin katolik.

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 119
   • Postime: 1,385
  3. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin musliman

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,211
   • Postime: 9,011
  4. Besimtarėt ortodoks

   (2 Viewing)

   Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin ortodoks

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 34
   • Postime: 100
  5. Kėtu mund tė diskutohet nė lidhje me besimin bektashi.

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 4
   • Postime: 74
  6. Persona qė nuk kanė njė kult, qė nuk kanė njė frymezues shpirtėror dhe qė nuk besojnė nė dicka pėrtej qėnies sė tyre. Nuk arrijnė ta konceptojnė fjalėn perėndi, besojnė nė atė cfarė shohin dhe frymezimin e gjejnė vetėm tek vetėvetja. Besojnė mė shumė tek pėrparimi njerėzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerėzore.

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 73
   • Postime: 2,736
  7. Nė kėtė forum do tė ketė bashkėbisedime nga tė gjitha rrymat e besimit dhe si tė thuash ėshtė njė pikė takimi lidhur mbi tė gjitha kėto kultura shpirtėrore.

   Moderatorėt:

   1. princesha

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 312
   • Postime: 5,406
 12. Sport Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1,159
   • Postime: 7,825
  2. Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 252
   • Postime: 958
  3. Lojrat Olimpike 2008

   (2 Viewing)

   Lojrat olimpike qe zhvillohen kete vit ne Pekin ne Kine

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 23
   • Postime: 226
  4. Olimpiada 2012- Londer

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 56
   • Postime: 244
  5. Lojerat Olimpike Dimerore ne Rusi

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 1
   • Postime: 12
 13. Forume tė tjera Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Kuriozitete

   (1 Viewing)

   Kuriozitete tė ndryshme nga bota qė na rrethon.

   Moderatorėt:

   1. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 2,780
   • Postime: 15,553
  2. Lojra

   (4 Viewing)

   Moderatorėt:

   1. Aki,
   2. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 263
   • Postime: 15,487
  3. SmS

   Moderatorėt:

   1. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 9
   • Postime: 955
  4. Humor

   (4 Viewing)

   Moderatorėt:

   1. Abis

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 208
   • Postime: 6,456
 14. Chit - Chat Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Ēdo gjė rreth kanalit shqipėria.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 47
   • Postime: 216
  2. Pėr ēdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 243
   • Postime: 1,532
  3. Bėni kėrkesat tuaja pėr acc nė kanalin #Shqipėria

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 208
   • Postime: 997
  4. Bėni pyetje, kėrkesa dhe shkarkime pėr scripte dhe addonse tė ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 19
   • Postime: 91
 15. ForumiVirtual Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Mbi kėtė forum

   (1 Viewing)

   Komentet, sugjerimet tuaja mbi kėtė forum, tė rejat mė tė fundit qė janė shtuar.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 105
   • Postime: 3,046
  2. Kėtu mund tė diskutoni rreth aktualitetit shqipėtar. Tema tė ndryshe sportive, kulturore,politike etj...

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 95
   • Postime: 6,384
 16. Arkiva e forumit Threads / Posts  Postimi i Fundit

  1. Arkiva

   (9 Viewing)

   Temat me pjesemarrje tė herėshme do ti gjeni tė arkivuara nė kėtė nėnforum.

   Aksion:

   Forum Statistics:

   • Tema: 574
   • Postime: 269,566

Ēfare po ndodh?

Vizitorėt aktivė aktualishtVizitorėt aktivė aktualisht

There are currently 448 users online. 9 anėtarė dhe 439 vizitorė

Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ishte 5,400, 08-03-16 mė 11:13.

 1. ilia spiro,
 2. ricky_ch

Sot festojnė ditėlindjen Sot festojnė ditėlindjen

 1. gafi (38)

Forumi Virtual - Shqiptaret te bashkuar StatistikatForumi Virtual - Shqiptaret te bashkuar Statistikat

Tema
55,761
Postime
787,689
Anėtarėt
15,501

Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, LindaAlka

Blogs
96
Entries
1,986
Last 24 Hours
1

Latest Blog Entry, "Te kerkoj ne heshtje" by Didi